Kviečiame paminėti Pasaulinę diabeto dieną nuotoliniu būdu

2020-11-14
Nuotolinė

Lietuvos endokrinologų draugija ir Vaikų endokrinologų asociacija šiemet kviečia Pasaulinę diabeto dieną paminėti ir aktyviai įsitraukti nuotoliniu būdu.
Pristatome kelių valandų trukmės vaizdo medžiagą, kurią kviečiame peržiūrėti ir specialistus, ir sergančiuosius, ir artimuosius, besirūpinančius sergančiaisiais. Taip pat visus šalies gyventojus, neabejingus diabeto temai ir norinčius daugiau sužinoti apie ligos kontrolę bei – svarbiausia – jos prevenciją.
Šioje vaizdo medžiagoje siekiame atkreipti dėmesį, kokį svarbų vaidmenį atlieka žmonės, esantys šalia, įskaitant diabetu sergančiojo artimuosius.
Vaizdo medžiagoje išgirsite naudingos informacijos apie ligos prevenciją ir kontrolę iš įvairių specialistų lūpų, naudingais patarimais ir patirtimi taip pat dalijasi su diabetu gyvenantys šalies gyventojai.

VAIZDO MEDŽIAGĄ BET KADA NEMOKAMAI GALITE PERŽIŪRĖTI ČIA. Tai – specialistų dovana kolegoms, sergantiesiems ir visai visuomenei.


Šiais metais, lapkričio 14 d., 18 val., mėlynai nušvis Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika.
Pasaulinės diabeto dienos simboliu patvirtintas mėlynas diabeto ratas, simbolizuojantis vienybę, gyvybę ir sveikatą. Pasaulinę diabeto dieną visame pasaulyje apšviečiami įvairūs paminklai ir pastatai, tampantys simboliu milijonams diabetu sergančių žmonių visame pasaulyje.