LED organizacinė struktūra

LED TARYBA

Prezidentė
Prof. dr. Birutė Žilaitienė
LSMU MA Endokrinologijos klinika
Birute.Zilaitiene@lsmuni.lt

Viceprezidentas
Doc. dr. Jonas Čeponis
LSMU MA Endokrinologijos klinika
Jonas.Ceponis@lsmuni.lt

Komitetai
Biudžeto valdymo komitetas

Pirmininkė doc. dr. Narseta Mickuvienė
LSMU NI Palangos klinika
Narseta.Mickuviene@lsmuni.lt

Edukacijos komitetas
Pirmininkė doc. dr. Žydrūnė Visockienė
VUL SK Endokrinologijos centras
Zydrune.Visockiene@santa.lt

Komunikacijos komitetas
Pirmininkė prof. dr. Džilda Veličkienė
LSMU MA Endokrinologijos klinika
Dzilda.Velickiene@lsmuni.lt

Klinikinės praktikos komitetas
Pirmininkė dr. Eglė Urbanavičienė
Kauno miesto poliklinika
Egle.Urbanaviciene@kaunopoliklinika.lt

Mokslo komitetas
Pirmininkė dr. Agnė Abraitienė
VUL SK Endokrinologijos centras
Agne.Abraitiene@santa.lt


LED REVIZIJOS KOMISIJA

Doc. dr. Evalda Danytė
LSMU MA Endokrinologijos klinika

Gyd. Gintarė Naskauskienė
VUL SK Endokrinologijos centras

Gyd. Arūnas Pangonis
KUL Endokrinologijos skyrius