Ateities Europos endokrininės sistemos lyderio (angl. Future European Endocrine Leader – FEEL) – Rolf Gaillard stipendija


Siekdami palengvinti besispecializuojančių suaugusiųjų endokrinologijoje, mainus ir suderinti bei patobulinti endokrinologų rengimą Novo Nordisk, Novartis ir UEMS Endokrinologijos skyrius / valdyba sukūrė stipendijų programą pavadinimu “3E“ – Endokrinologijos ekspertų mainai (angl. the Exchange in Endocrinology Expertise). 2019 m. šis pavadinimas buvo pakeistas į Ateities Europos endokrininės sistemos lyderio (FEEL) – Rolf Gaillard stipendiją.
 
FEEL programa rems kandidatus vykti į pirmaujančius endokrinologijos, diabeto ir metabolizmo centrus Europoje, kur bus atliekamos užduotys, apimančios klinikinę praktiką ir mokslinius tyrimus.
 
Priklausomai nuo kiekvieno atskiro projekto poreikio, mainai gali trukti iki šešių mėnesių.
 
Didžiausia paramos suma yra 9 000 EUR už šešis mėnesius arba atitinkamai mažesnės sumos trumpesniems mainų laikotarpiams. Stipendijos biudžetas yra ribotas ir gali būti naudojamas atlyginimui, kelionių išlaidoms (vienai kelionei atgal) ir galimoms tyrimų išlaidoms padengti.
 
Kandidatus atrinks UEMS Endokrinologijos skyriaus / valdybos komitetas.
Kandidatų atrankos kriterijai:
  • Išsilavinimas: mažiausiai 1 metai darbo patirties endokrinologijos srityje, bet ne daugiau kaip 5 metai po universiteto baigimo.
  • Bent 1 publikacija recenzuojamame žurnale.
  • Skyriaus vadovo rekomendacija.
  • Kalba: reikėtų vengti kalbos nesuderinamumo. UEMS komitetas vertins kiekvieną atvejį atskirai, jei reikia mokėti priimančiojo centro kalbą.
  • Motyvacija įrodyta konkrečiu projekto pasiūlymu (4–5 puslapiai), įskaitant centro pasiūlymą ir priimančiojo centro galimybių laišką.
Kandidato ir priimančio centro šalys turėtų būti bet kurios iš UEMS Endokrinologijos skyriuje / valdyboje atstovaujamų šalių.

Stipendijų paraiškos turi būti siunčiamos el. paštu iki 2020 m. sausio 31 d.:
Dr Maeve Durkan, MD
President, UEMS Section/Board of Endocrinology
Division of Endocrinology and Metabolism
Dept of Endocrinology
The Bon Secours Hospital, Cork
College Road, cork, Ireland
El. paštas: maevedurkan@hotmail.com

Angliškas kvietimas: spauskite ČIA