Gerbiamas skaitytojau,

 
          Jeigu Jūs skaitote šį puslapį, vadinasi – Jūs domitės endokrinologija. Jei taip, tai neapsirinkate, nes endokrinologija – labai įdomi sritis. Tai – mokslas apie endokrinines liaukas. Gera endokrininių liukų veikla lemia gerą mūsų sveikatą, gerą nuotaiką, aktyvumą, darbingumą, kūrybinę energiją ir veiklą. Galima pastebėti ir tai, kad gera mūsų gimdytojų endokrininių liaukų veikla lėmė tai, kad šiandien mes esame, gyvename, kuriame.
          Endokrininių liaukų sistema labai sudėtinga, ir bent vienos liaukos veiklos sutrikimas sutrikdo viso organizmo veiklą, gali nukentėti ir išsibalansuoti įvairių organų ir sistemų veikla. Pvz., jei dingsta moteriškas žavesys, neretai būna kalta skydliaukė. Ne veltui skydliaukė vadinama „grožio liauka“. Nevaldomai didėjantis ar sumažėjęs kūno svoris gali pranešti apie sutrikusią hormonų pusiausvyrą ir t.t.
          Ši svetainė skiriama endokrinologams. Tai – Lietuvos endokrinologų draugijos produktas. Joje bus galima rasti pačią naujausią mokslinę informaciją apie endokrinines liaukas, jų veiklą ir veiklos sutrikimus, ligų diagnostiką ir gydymą.
          Skaitytojas joje galės rasti naujausią informaciją apie teisės aktus, susijusius su endokrinologijos praktika, internetinėje erdvėje skaityti žurnalus, domėtis Lietuvos ir užsienio mokslininkų bei praktikos gydytojų pasiekimais, gauti informaciją apie seminarus, konferencijas ir kongresus ne tik mūsų šalyje, bet ir  užsienyje ir kt.
          Tikiuosi, kad ši svetainė padės mums geriau bendrauti, bendradarbiauti, dalintis savo pasiekimais, kartais ir problemomis. O skaitytojui linkiu geros endokrininių liaukų veiklos!
 
                                                        Lietuvos endokrinologų draugijos pirmininkas prof. Antanas Norkus